Ranking bukmacherów

Ranking bukmacherów

23 kwietnia, 2019 Wyłącz przez admin

Zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej spopularyzowanych form rozrywki w dzisiejszych czasach. Ich historia sięga starożytnego Rzymu, gdzie stawiano pieniądze na ulubionych gladiatorów. Natomiast za kolebkę zakładów bukmacherskich uważa się Wielką Brytanię i pierwsze zakłady stawiane na wyścigach konnych.

Zakłady bukmacherskie cieszą się obecnie niesłabnącą popularnością, z tego względu branża przez cały czas się rozwija. Niewątpliwie punktem zwrotnym był lipiec 2017 roku, kiedy weszła w życie nowelizacja ustawy hazardowej. Dzięki temu nielegalni bukmacherzy stracili wielu klientów, natomiast legalni rosną w siłę i plasują się coraz wyżej w rankingach bukmacherów.

Obstawianie wyników przez internet jest obecnie w pełni bezpieczne. Dzięki nowelizacji ustawy hazardowej, aby legalnie działać w tej branży na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, należy posiadać licencję stacjonarną bądź internetową wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Legalni bukmacherzy mają również obowiązek płacenia do skarbu państwa 12 -procentowego podatku od obrotu.

Ranking bukmacherów pozwala graczowi w szybki sposób zorientować się, którzy z nich oferują najkorzystniejsze warunki, najwyższe stawki za zakłady, ewentualne bonusy na start lub programy lojalnościowe dla stałych klientów, jak również sprawność zakładów live(szybkość i niezawodność prezentowania ich wyników), a także możliwości dokonywania depozytu.

Wybierając firmę bukmacherską do obstawiania zakładów przez internet warto również zwrócić uwagę na sprawność rejestracji, obsługi strony internetowej i aplikacji oraz kompleksową ofertę.