Zamknięcie kuponu

Zamknięcie kuponu

14 maja, 2019 Wyłącz przez admin

Obstawianie zakładów sportowych za pomocą stron bukmacherskich nabiera z każdym rokiem innego wymiaru. Firmy starają się wymyślać kolejne zabiegi marketingowe, dzięki którym klienci zdecydują się na grę u nich. Kilka lat temu modna stała się funkcja early cash out, która była wielkim przełomem na scenie bukmacherskiej. Chyba każdy obstawiający miał chociaż raz sytuację tego typu, że nie wszedł mu na kuponie jeden z wielu zawartych na nim spotkań. Funkcja cash out to innowacja, dzięki której możemy uniknąć tej sytuacji.

Czym jest cash out?

Cash out to nic innego, jak wypłacenie pieniędzy jeszcze w czasie trwania jednego, lub większej ilości spotkań. Możemy wypłacić pieniądze przez zakończeniem wszystkich spotkań, jeśli czujemy uzasadnione podejrzenie, że drużyna bądź zawodnik może przegrać swój mecz. Wolimy mieć wtedy przysłowiowego wróbla w garści, niż zostać z niczym i przegrać cały postawiony wkład własny. Funkcja wypłaty przed zakończeniem wszystkich spotkań nie jest z pewnością czymś, co skusi nieco chytre osoby.

Będą one na pewno kalkulować, że zakład może jednak okazać się wygrany i będzie im szkoda zrezygnować z części wygranej, kosztem zminimalizowania ryzyka porażki. Jednakże reasumując może się wydawać, że opcja to jest dla graczy bardzo pomocna i wprowadzenie jej przez bukmacherów może uratować graczom sporo pieniędzy i oszczędzić zbędnego stresu, szczególnie w końcówkach spotkań.