Zbliżający się wyścig w Hiszpanii

Zbliżający się wyścig w Hiszpanii

3 maja, 2019 Wyłącz przez admin

Rok 2019 to jubileuszowy, bo już 70 sezon Formuły 1. Tytułu mistrza świata broni Brytyjczyk Lewis Hamilton natomiast, jak dotychczas, jego największym rywalem jest fiński kolega z Mercedesa Vatteri Bottas.

Grand Prix Hiszpanii

Czy Vatteri Bottas zwycięży w nadchodzącym konkursie na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną i rozpocznie na nim serię triumfów, jak jego słynny rodak Miki Hakkinen, który zwyciężył tam aż trzy razy trzy sezony z rzędu? Przekonamy już 12 maja, gdy odbędzie się wyścig.

Do wyścigu przygotowują się wszystkie zespoły, tak samo, jak Williams, który w tym sezonie współpracuje z Robertem Kubicą oraz
Brytyjczykiem George Russellem. Wszyscy kierowcy dokonali już wyboru opon na nadchodzący konkurs.

Kubica będzie korzystał z trzynastu kompletów opon, w tym z dwóch z mieszanki twardej, czterech kompletów pośrednich oraz siedmiu miękkich, co odróżnia go od jego Russella, który zabiera jeden komplet opon twardych i pięciu pośrednich.

Tę rozbieżność widać również u najlepszych kierowców w tym sezonie, jeżdżących w Mercedesie Hamiltona i Bottasa. Za kilka dni przekonamy się, który z nich miał rację lub więcej szczęścia. Stawką jest prowadzenie w klasyfikacji kierowców. Obrońca tytułu ma tylko 1 pkt straty do Fina.

Zrób zakład

Jeżeli sądzisz, że jesteś w stanie efektywnie przewidywać wyniki zawodów sportowych, w różnych dyscyplinach to ciekawą opcją może być oferta Fortuny. Zakładając nowe konto, możesz to zrobić online, uzyskujesz 100 PLN, które możesz przeznaczyć na zakład sportowy. Bukmacher Fortuna daje Ci możliwość, w której nic nie tracisz, a możesz zyskać.